• Integracja na słodko!

• 23.11.2022 11:34
          • W ramach zajęć w "Laboratoria Przyszłości", uczniowie klasy 6 oddali się słodkiej integracji. Wspólnie przygotowali pyszne ciasta - 3Bit oraz Mars, które następnie razem smakowali. Było pysznie!
            Zdjęcia z integracji
          • Gorące kanapki

• 03.11.2022 21:08
          • Smacznie, zdrowo i pożywnie – to hasło uczniów klasy piątej, uczestniczących w zajęciach kulinarnych w naszej klasowej kuchni. Któż z nas nie lubi cieplutkich kanapeczek z roztopionym, ciągnącym się serem, zdrowymi warzywami i dodającym smaku ketchupem z najzdrowszych pomidorów? Mniam! Jak się okazało - kanapki nie tylko były gorące, ale i na gorąco się rozchodziły!
            Dodam w sekrecie, że już mamy pomysł na kolejne pyszności J
            Zapraszamy do fotogalerii.
          • Długo wyczekiwane zajęcia w naszym szkolnym „Laboratorium Przyszłości”

• 03.10.2022 22:45
          • My, uczniowie z zapałem przystąpiliśmy do kucharzenia. Za cel postawiliśmy sobie upieczenie muffinek od podstaw (żadnych skrótów, żadnych babeczek z pudełka). Z prawdziwych, zdrowych surowców wyszły pyszne przekąski. Nie obyło się co prawda bez rozsypanej mąki, ale co tam! Zabawę mieliśmy przednią.
            Było dozowanie składników, rozbijanie jaj od zdrowej kurki, mieszanie na jednolitą masę, wzbogacanie przepysznymi, aromatycznymi malinami z ogródka i wykładanie ciasta do foremek. I to co okazało się najtrudniejsze… czeeeeekanie. Muffinki wszystkim bardzo smakowały, chyba będą z nas wspaniali cukiernicy J